Ślusarz narzędziowy

3 000,00 - 3 300,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Olsztyn
  • Dodano 2019.01.15

Opis stanowiska

tokarz Wieluń, ślusarz Wieluń, frezer Wieluń

bezpośrednia współpraca z innymi działami w firmie
usuwanie bieżących awarii narzędzi tłoczących
okresowe i prewencyjne przeglądy narzędzi
udoskonalanie narzędzi w celu eliminowania braków i awarii
zamawianie części w zewnętrznej narzędziowni

Wymagania

wykształcenia kierunkowego (zawodowego lub technicznego)
doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 3 lata)
podstawowej umiejętności obsługi komputera
umiejętności pracy w zespole
chęci kształcenia się i zdobywania nowych umiejętności
umiejętności czytania dokumentacji technicznej
znajomości rysunku technicznego
dokładności i sumienności wykonywanych czynności
umiejętność posługiwania się programami komputerowymi VISI oraz AutoCAD będzie dodatkowym atutem
mile widziana umiejętność obsługi tokarki i frezarki
Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia
ciekawą oraz pełną wyzwań pracę
rozwój, podniesienie kwalifikacji zawodowych
szkolenia specjalistyczne
dwa dodatkowe dni urlopu
pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do posiłków, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych)

nr ogłoszenia: 414