Specjalista ds. Windykacji

2 400,00 - 2 850,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Janki
  • Dodano 2019.01.15

Opis stanowiska

windykator Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, obsługa klienta Wieluń

bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z dłużnikami,
negocjowanie warunków spłaty zadłużenia,
przygotowywanie wezwań do zapłaty, monitorowanie spłaty należności,
wprowadzenie i aktualizowanie danych w systemie oraz raportowanie wyników

Wymagania

- min. średnie wykształcenie,
- doświadczenie w pracy w dziale blacharsko-lakierniczym,
- podstawy księgowości, m. in. księgowanie należności i zobowiązań,
- znajomość pakietu MS Office,
- komunikatywność i obowiązkowość, dobra organizacja pracy
Oferujemy

profesjonalny system szkoleń,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjny system premiowy,
- benefity pracownicze (m.in. Multisport i ubezpieczenie grupowe),
- pracę w profesjonalnym zespole.

nr ogłoszenia: 413