KIEROWNIK PROJEKTU OBSŁUGI STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.15

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • organizowanie, nadzorowanie i rozliczanie prac związanych z realizacją projektu
  • organizacja i koordynacja prac podległych pracowników,
  • współpraca z podwykonawcami,
  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców,
  • kontrola kosztów oraz prawidłowej realizacji budżetu,
  • raportowanie,
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Zamawiającym,
  • udział w przygotowaniu ofert przetargowych
Wymagania

preferowane wykształcenie wyższe techniczne,
5 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami,
umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych i prowadzenia negocjacji,
umiejętność zarządzania zespołem,
dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, dyspozycyjność.
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
znajomość zagadnień związanych z obsługą strefy płatnego parkowania będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
niezbędne narzędzia pracy,
pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
perspektywy rozwoju zawodowego,
przyjazną atmosferę pracy.

nr ogłoszenia: 402