Doradca Klienta Indywidualnego

0,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 0,00 zł
  • Dodano 2018.05.23

Opis stanowiska

Doradca Klienta Indywidualnego Wieluń, Doradca Klienta Wieluń

Opis stanowiska:
Sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnychPozyskiwanie nowych klientów i opieka nad powierzonym portfelem klientówEdukowanie klientów w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucjiObsługa kasowo-dysponencka Prowadzenie akcji promocyjnych i budowanie pozycji rynkowej
Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiówDoświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów, mile widziane doświadczenie w sektorze bankowymZnajomość technik sprzedażyBardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe)Zainteresowanie obszarem rynku kapitałowego i pieniężnego, sytuacji ekonomicznej, makroekonomiiKomunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Placówce PartnerskiejDostęp do szerokiej biblioteki szkoleń, ebooków i audiobookówDwuskładnikowy system wynagrodzeń (podstawa i premia)Szeroki pakiet benefitów

nr ogłoszenia: 4