Doradca Klienta Indywidualnego

Umowa o pracę

Doradca Klienta Indywidualnego Wieluń, Doradca Klienta Wieluń

Opis stanowiska:

Sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych
Pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad powierzonym portfelem klientów
Edukowanie klientów w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
Obsługa kasowo-dysponencka
Prowadzenie akcji promocyjnych i budowanie pozycji rynkowej

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
Doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów, mile widziane doświadczenie w sektorze bankowym
Znajomość technik sprzedaży
Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe)
Zainteresowanie obszarem rynku kapitałowego i pieniężnego, sytuacji ekonomicznej, makroekonomii
Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Placówce Partnerskiej
Dostęp do szerokiej biblioteki szkoleń, ebooków i audiobooków
Dwuskładnikowy system wynagrodzeń (podstawa i premia)
Szeroki pakiet benefitów

nr ogłoszenia: 4