Technik Utrzymania Ruchu

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.15

Opis stanowiska

technik Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • Dbałość o kondycję techniczną powierzonych maszyn
  • Realizowanie planów przeglądów dla podległego parku maszynowego
  • Koordynowanie i dokonywanie napraw
  • Analizowanie przyczyn awarii
  • Udział w projektach doskonalących działanie parku maszynowego
  • Wsparcie transferów i uruchomień nowych maszyn
Wymagania

Wykształcenie średnie techniczne
Praktyczna umiejętność diagnozy automatyki przemysłowej opartej na PLC
Wiedza z zakresu budowy maszyn, pneumatyki, elektryki, sensoryki
Umiejętność czytania schematów elektrycznych/ pneumatycznych
Znajomość rysunku technicznego
Znajomość obsługi i diagnozy czujników/ systemów wizyjnych będzie dodatkowym atutem
Aktualne uprawnienia SEP E1 (eksploatacyjne)
Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Możliwość dodatkowego wynagrodzenia (100 zł brutto dodatku za pracę w sobotę, dodatek za pracę w porze nocnej)
Miesięczne i kwartalne premie uzależnione od wyników pracy
Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Medicover), z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie do karty Multisport
Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów
Dofinansowanie do wszystkich posiłków w firmowej stołówce
Dofinansowanie do wypoczynku, bony na święta
Dofinansowanie do dojazdów

nr ogłoszenia: 394