Operator maszyn i urządzeń - palacz autoklawista

3 200,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Żabinko
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.15

Opis stanowiska

operator maszyn Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo ( np.
    autoklawów, kotłów parowych, obsługa pras hydraulicznych i
    mechanicznych, transporterów łańcuchowych i taśmowych, przenośników
    chwytakowych, przesuwnic, obsługa mieszalni),
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn,
  • Usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Analizowanie przyczyn usterek.
Wymagania

Wykształcenie min. zawodowe techniczne,
Doświadczenie zawodowe min. 2 lata w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,
Mile widziane uprawnienia energetyczne gr. II – ciepłownicze, kat. E,
Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic – wciągników i wciągarek,
Mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki i/lub elektryki – elektroniki,
Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych,
Łatwość nauki obsługi maszyn sterowanych komputerowo (panele operatorskie- dotykowe),
Umiejętność pracy w zespole,
Punktualność, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność wykonywania powierzonych zadań.
Oferujemy

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych,
Pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,
Pracę w systemie czterobrygadowym,
Możliwość korzystania z benefitów pracowniczych,
Pracę od zaraz.

nr ogłoszenia: 385