Magister Farmacji

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.15

Opis stanowiska

farmaceuta Wieluń

  • zapewnienie
    pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej
    realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC;
  • prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem;
  • monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym.
Wymagania

Wykształcenia farmaceutycznego oraz czynnego prawa do wykonywania zawodu,
Wysokiej kultury osobistej i dbałości o najwyższy poziom obsługi pacjenta,
Mile widziana znajomość obsługi programu Kamsoft,
Warunek konieczny – wykształcenie farmaceutyczne
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole,
Benefity tj. OK System, Opiekę medyczną dla pracowników i całej rodziny, ubezpieczenie grupowe
Pomoc przy ewentualnej relokacji.
Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy.

nr ogłoszenia: 379