Magister Farmacji

3 500,00 - 4 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Konstancin-Jeziorna
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.15

Opis stanowiska

farmaceuta Wieluń

  • Realizacja zadań wynikających z pracy w środku opiekuńczo-rehabilitacyjnym w opiece długoterminowej na Pacjentem;
  • Świadczenie usługi farmaceutycznej dedykowanej Pacjentom znajdującym się pod opieką;
  • Działania zgodnie z zasadami legalności, rzetelności, celowości, gospodarności i oszczędności;
  • Wykonywanie pracy zgodnie z przyjętymi standardami
Wymagania

Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem do wykonywania zawodu;
Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office);
Dyspozycyjność;
Odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie.
Oferujemy

Zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
Prace na niepełny wymiar etatu;
Miłą i przyjazną atmosferę;
Dodatki pozapłacowe (min. opieka medyczna, karta sportowa - na preferencyjnych warunkach)

nr ogłoszenia: 377