Trener Wewnętrzny

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.14

Opis stanowiska

trener Wieluń, szkoleniowiec Wieluń

Prowadzenie szkoleń wstępnych i doskonalących dla pracownikówRealizację coachingów narzędziowych, coaching on-the jobAnalizę potrzeb szkoleniowych organizacji oraz ścisłą współpracę z managerami firmy w celu identyfikacji potrzeb szkoleniowychPrzygotowywanie nowych produktów szkoleniowych w zakresie umiejętności miękkichSporządzanie raportów i analiz w zakresie podejmowanych działań rozwojowychŚcisłą współpracę z Kierownikiem RegionalnymWspółpraca w zakresie LMS
Wymagania

Doświadczenie w pracy na stanowisku Trenera
Wykształcenie wyższe(mile widziane kierunkowe)
Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń managerskich
Umiejętność budowania partnerskich relacji interpersonalnych
Samodzielność i dynamizm w działaniu
Czynne prawo jazdy
Ukończona szkoła trenerów i/lub coachów będzie dodatkowym atutem
Energia w działaniu i życiowy optymizm
Oferujemy

Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
Możliwość zdobycia doświadczenia i awansu w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze
Atrakcyjną pracę, pełną wyzwań i nowych projektów szkoleniowych
Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULITSPORT PLUS

nr ogłoszenia: 364