Kwalifikowany Pracownik Ochrony

2 300,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.14

Opis stanowiska

pracownik ochrony Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • ochrona obiektów, obszarów i urządzeń powierzonych do ochrony,
  • ochrona osób i mienia powierzonego do ochrony,
  • wykonywanie czynności osoby transportującej,
  • wykonywanie czynności konwojenta,
  • wykonywanie doraźnych czynności jako kierowca pojazdu służbowego,
  • kontrola ruchu osobowo-materiałowego i pojazdów na terenie chronionego obiektu,
  • podejmowanie interwencji w związku z zaistniałymi zagrożeniami,
  • prowadzenie dokumentacji ochronnej zgodnie z obowiązującymi procedurami.
Wymagania

znasz przepisy prawne z zakresu ochrony osób i mienia,
posiadasz wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
posiadasz legitymację osoby uprawnionej do posiadania broni z wpisem „B”,
znasz techniki transportowe, obrony i obezwładniania,
jesteś osobą odpowiedzialną, spostrzegawczą, dyspozycyjną,
jesteś osobą sprawną fizycznie,
jesteś osobą gotową do pracy w godzinach nocnych,
posiadasz umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office (mile widziane),
posiadasz prawo jazdy kat. B i zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym lub pojazdem przewożącym wartości pieniężne w zakresie kat. B (mile widziane),
posiadasz prawo jazdy kat. C i zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym lub pojazdem przewożącym wartości pieniężne w zakresie kat. C (mile widziane),
posiadasz gotowość do używania pojazdu prywatnego do celów służbowych (mile widziane).
Oferujemy

stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,
pensję zawsze na czas i premię miesięczną,
trzynastą pensję i dodatek stażowy,
dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

nr ogłoszenia: 361