Agent ds. nieruchomości

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.04

Opis stanowiska

agent nieruchomości Wieluń, sprzedawca Wieluń, marketing Wieluń

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • budowanie długoterminowych, dobrych relacji biznesowych
  • przygotowywanie ofert i prezentacje nieruchomości
  • obsługa transakcji obrotu nieruchomościami
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania

posiada co najmniej średnie wykształcenie
ma min. rok doświadczenia w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
zapewni klientom profesjonalną obsługę
umiejętnie organizuje swój czas, jest przedsiębiorczy, samodzielny i ambitny
traktuje ewentualne trudności jak wyzwania, jest zmotywowany
Oferujemy

wysokie prowizje sprzedażowe
profesjonalne wdrożenie i szkolenia rozwojowe
narzędzia pracy
wsparcie merytoryczne i marketingowe
możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji
partnerska atmosfera pracy

nr ogłoszenia: 36