MAGAZYNIER

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Tczew
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.14

Opis stanowiska

magazynier Wieluń, pracownik produkcji Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • obsługa magazynu z częściami do maszyn rolniczych – przyjmowanie
    i wydawanie towaru, weryfikacja zgodności dostawy z zamówieniem,
    wystawianie dokumentów magazynowych, wprowadzanie towaru do systemu
    komputerowego
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją magazynową,
  • wsparcie obsługi klienta wewnętrznego (m.in. Działu Serwisu) i zewnętrznego w zakresie części zamiennych,
  • załadunek i rozładunek maszyn.
Wymagania

znajomości branży motoryzacyjnej,
zaangażowania, systematyczności i motywacji do pracy,
bardzo dobrej organizacji pracy własnej.
Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
pracę w unikalnym otoczeniu, dołączenie do pełnego pasji, zgranego zespołu zajmującego się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych znanej marki,
wysokie standardy pracy oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach produktowych krajowych i zagranicznych.

nr ogłoszenia: 356