ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kostrzyn
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.14

Opis stanowiska

ślusarz Wieluń, monter Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • wykonywanie bieżących napraw i ulepszanie narzędzi,
  • wykonywanie przeglądów form według planu prewencji,
  • kontrolowanie zużycia części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • spawanie metodą TIG i laserem,
  • obsługa suwnicy.
Wymagania

wykształcenie techniczne, technikum, zawodowe, preferowane specjalności: mechanik, ślusarz,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,
znajomość rysunku technicznego,
znajomość narzędzi pomiarowych (w tym suwmiarka, mikrometr),
doświadczenie w serwisowaniu systemów gorąco kanałowych,
znajomość form wtryskowych,
umiejętność polerowania na wysoki połysk,
umiejętność pasowania i tuszowania,
znajomość wtryskarek - będzie dodatkowym atutem,
doświadczenie w obsłudze konwencjonalnych maszyn skrawających (frezarki, tokarki, szlifierki) - będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
świadczenia świąteczne – pakiet socjalny,
dojazdy do pracy,
dodatkowa opieka medyczna Medicover,
ubezpieczenie na życie.

nr ogłoszenia: 355