SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.14

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Kompleksową
    realizację zadań związanych z obsługą procesów raportowania
    środowiskowego (np. prowadzenie jakościowo-ilościowej ewidencji odpadów,
    obrót dokumentami potwierdzającymi odzysk oraz recykling, sporządzanie
    raportów środowiskowych)
  • Nadzór nad decyzjami środowiskowymi spółki (monitorowanie terminów, aktualizacje)
  • Udział w kontrolach zewnętrznych, audytach wewnętrznych
  • Współpracę z właściwymi urzędami i instytucjami
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa oraz przygotowywanie informacji dla Zarządu
    Spółki
  • Podejmowanie działań eliminujących potencjalne nieprawidłowości zgodnie z ISO
Wymagania

Masz wykształcenie wyższe na kierunku ochrona środowiska lub pokrewne
Z łatwością poruszasz się w przepisach prawnych z ochrony środowiska
Znasz średniozaawansowane funkcje MS Excel i MS Outlook
Chcesz podróżować służbowo (do 3 razy/mc)
Jesteś odpowiedzialna/y, skrupulatna/y i komunikatywna/y
Umiesz i lubisz pracować w zespole oraz pod presją czasu
Dodatkowe atuty: angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz prawo jazdy kat. B
Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
karta sportowa, ubezpieczenie medyczne oraz na życie na preferencyjnych warunkach
ciekawe szkolenia i warsztaty wdrożeniowe oraz rozwojowe, m.in. dot. ochrony środowiska, recyklingu

nr ogłoszenia: 334