Pracownik montażu

2 200,00 - 2 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bielany Wrocławskie
  • Dodano 2019.01.14

Opis stanowiska

produkcja Wieluń, montaż Wieluń, obsługa maszyn Wieluń

Montaż, pakowanie i testowanie podzespołów z branży hydrauliki siłowej (zawory, pompy, podnośniki)
Obsługa maszyn produkcyjnych
Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń
Wdrażanie pracowników na nowe stanowiska
Wymagania

Wysoka motywacja do podjęcia pracy
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Zaangażowanie w powierzone obowiązki
Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
Oferujemy

Umowa o pracę
Atrakcyjna stawka uzależnioną od doświadczenia
Dodatek 20% do wynagrodzenia za pracę w systemie 4 - brygadowym
Stabilne warunki zatrudnienia
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
Dofinansowanie do obiadów
Bogaty pakiet benefitów (m. in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna,wczasy pod gruszą, szkolenia, premie)

nr ogłoszenia: 331