Główny Specjalista ds. BHP

5 200,00 - 7 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.14

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, kierownik Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • inicjowanie i nadzór nad realizacją działań ukierunkowanych na zapewnienie bezpieczeństwa pracy w zakładzie,
  • tworzenie i wdrażanie standardów BHP i PPOŻ,
  • opracowywanie, wdrażanie i weryfikowanie wymaganych procedur oraz instrukcji,
  • monitorowanie,
    analizowanie oraz wewnętrzne i zewnętrzne raportowanie i komunikowanie
    wskaźników oraz danych z zakresu BHP, PPOŻ,
  • koordynację i odpowiedzialność za procesy zapewniające bezpieczeństwo pracy
    m.in. ocen ryzyka, bezpieczeństwo podwykonawców, zarządzanie odzieżą
    ochronną i środkami ochrony indywidualnej itp.,
  • prowadzenie postępowań wypadkowych i analiz zdarzeń wypadkowych
    oraz występujących zagrożeń,
  • kontrolę i aktualizację zmian w przepisach prawnych i innych dot., BHP i PPOŻ,
  • wdrożenie i nadzór nad realizacją polityki szkoleniowej z zakresu BHP i PPOŻ, organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP,
  • promowanie działań na rzecz ciągłego doskonalenia kultury bezpieczeństwa
    wśród Pracowników.
Wymagania

wykształcenie wyższe (kierunek BHP, Ochrona Środowiska)
min. 5 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
doświadczenie w dużej, międzynarodowej firmie,
doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
znajomość przepisów dotyczących BHP, PPOŻ,
dobra znajomość języka angielskiego,
wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole,
umiejętność nawiązywania i budowania relacji z podległym zespołem oraz z pracownikami firmy,
samodzielność i kreatywność w działaniu.

nr ogłoszenia: 324