Asystent Działu Marketingu

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.11

Opis stanowiska

asystent Wieluń, asystentka Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

  • pracować w środowisku dóbr luksusowych,
  • realizować
    zadania związane z funkcjonowaniem działu marketingu (m. in.
    porządkować dokumentację i pomagać w różnego rodzaju pracach biurowych),
  • zdobyć wiedzę i doświadczenie w marketingu,
  • wykonywać inne zadania we współpracy z pozostałymi działami firmy,

Wymagania

rozwiniętymi zdolnościami manualnymi,
dobrą znajomością MS Excel i Google Docs,
statusem studenta (I-II rok),
w pełni angażujesz się w wykonywaną pracę,
jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną,
charakteryzujesz się komunikatywnością i lubisz pracę w zespole,
potrafisz dobrze zorganizować sobie czas i miejsce pracy.
Oferujemy

przyjazną atmosferę pracy w teamie ludzi z pasją,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
pakiet sportowy w korzystnej cenie,
świeże owoce w każdy poniedziałek.

nr ogłoszenia: 319