Kontroler jakości

2 800,00 - 3 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Piastów
  • Dodano 2019.01.11

Opis stanowiska

kontroler Wieluń, technik Wieluń, Wieluń

Odbiór jakościowy bieżącej produkcji
Wykonywanie pomiarów manualnych za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych oraz maszyny CMM
Praca na podstawie rysunku technicznego
Wypełnianie i kontrola dokumentacji jakościowej
Wymagania

Umiejętności obsługi ręcznych narzędzi kontrolno-pomiarowych i maszyny CMM
Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
Wykształcenia min. średniego technicznego
Co najmniej 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Mile widziana jest znajomość języka angielskiego
Oferujemy

Wolne weekendy
Różnorodne zadania
Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
Możliwość podnoszenia kompetencji przez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
Pakiet benefitów Premium (karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe PZU)
Umowę o pracę

nr ogłoszenia: 312