SPECJALISTA DS. BHP i OŚ

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bochnia
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.04

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Realizacja zadań wynikających z rozporządzenia w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Współpraca
    z pracownikami na różnych szczeblach organizacji w zakresie inicjowania
    i wdrażania działań mających wpływ na bezpieczeństwo i ochronę
    środowiska,
  • Udział we wdrażaniu ISO 14 001, przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • Opracowywanie wewnętrznych procedur i instrukcji dotyczących Ochrony Środowiska i BHP,
  • Bieżąca weryfikacja wymagań prawnych w dziedzinie BHP i OŚ,
  • Podejmowanie działań budujących świadomość i zaangażowanie pracowników w bezpieczeństwo i OŚ,
  • Organizowanie
    i przeprowadzanie szkoleń wstępnych BHP, szkoleń podwykonawców i
    kontraktorów, prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
  • Kontrola, wydawanie i zamawianie odzieży pracowniczej oraz środków ochrony indywidualnej,
  • Wsparcie w postępowaniach powypadkowych, prowadzenie dokumentacji związanej z wypadkami przy pracy,
  • Raportowanie korporacyjne i ustawowe.
Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP (zgodne z wymogami prawnymi dla pracownika służby BHP),
Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 14 001,
Znajomość zagadnień prawnych związanych z obszarem BHP i ochrony środowiska w przedsiębiorstwie produkcyjnym,
Mile widziane 2-letnie doświadczenie w pracy w służbie BHP,
Dobra/komunikatywna znajomość j. Angielskiego (min. B1),
Dobra znajomość pakietu MS Office,
Umiejętność pracy w zespole i otwartego komunikowania się,
Mile widziane uprawnienia Inspektora ds. ppoż,
Rzetelność i odpowiedzialność w realizacji zadań,
Samodzielność i konsekwencja w działaniu.
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole,
Możliwość rozwoju zawodowego.

nr ogłoszenia: 31