Magazynier - operator wózka widłowego

3 000,00 - 3 600,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Tyniec Mały
  • Dodano 2019.01.11

Opis stanowiska

operator wózka widłowego Wieluń, operator Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń, magazynier Wieluń

Wymagania

masz motywację do pracy,
jesteś rzetelny i uczciwy,
gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym,
jesteś zainteresowany rozwojem w obszarze logistyki,
a w przypadku operatorów wózków dodatkowo masz uprawnienia na wózki podnośnikowe i doświadczenie...
Oferujemy

umowę o pracę,
wynagrodzenie podstawowe płatne zawsze na czas, do 10 każdego miesiąca,
regularne premie,
prywatną opiekę medyczną wspierającą pracowników i ich rodziny,
codziennie pyszny, gorący posiłek,
pracę w czystym, nowoczesnym i dobrze zorganizowanym magazynie,
bezpieczeństwo i nowoczesne narzędzia pracy.

nr ogłoszenia: 304