Operator Wózka Widłowego

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.11

Opis stanowiska

operator wózka widłowego Wieluń, operator Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • obsługiwanie wózków widłowych,
  • dostarczanie komponentów na produkcję oraz odbieranie gotowych i przewożenie ich do obszaru magazynu,
  • rozładunek oraz załadunek aut ciężarowych,
  • obsługiwanie komputera oraz drukowanie etykiet z systemu SAP,
  • prowadzenie dokumentacji
Wymagania

wykształcenia minimum zawodowego,
umiejętności pracy w zespole,
uprawnień do obsługi wózków jezdniowych wraz z wymianą butli gazowej,
doświadczenia w obsłudze wózków czołowych o napędzie gazowym,
dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
mile widziane doświadczenie na wózkach bocznych wysokiego składowania oraz w obsłudze systemu SAP.
Oferujemy

umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
ciekawą pracę w znanej międzynarodowej firmie,
możliwość rozwoju zawodowego,
pełen pakiet socjalny,

nr ogłoszenia: 303