Kontroler Jakości

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.11

Opis stanowiska

kontroler Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • zapewnienie jakości zgodnej z ustalonymi normami oraz standardami,
  • wykonywanie analiz fizykochemicznych i mikrobiologicznych,
  • kontrolowanie jakości materiałów, półproduktów oraz wyrobów gotowych,
  • identyfikowanie, komunikowanie oraz raportowanie niezgodności,
  • prowadzenie raportów na potrzeby firmy.
Wymagania

wykształcenia średniego (preferowane techniczne),
dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym czasu pracy,
wiedzy z zakresu prowadzenia badań laboratoryjnych lub jakościowych,
umiejętności obsługi komputera,
chęci rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,
pozytywnego nastawienia, zaangażowania oraz rzetelności,
umiejętności pracy w zespole,
dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w obszarze jakości lub produkcji chemicznej oraz ukończone uprawnienia audytora wewnętrznego zgodnie z ISO
Oferujemy

Umowa o pracę
Miesięczna premia produkcyjna
Darmowy parking na terenie zakładu
Dofinansowanie do obiadów na stołówce zakładowej
Reklamowe produkty firmy co 3 msc.
Wczasy pod gruszą
Bony świąteczne
Zapomogi dla rencistów, emerytów i pracowników w trudnej sytuacji życiowej
Szkolenia stanowiskowe
Dofinansowanie do transportu jeżeli miejsce zamieszkania oddalone jest o min. 25 km od miejsca pracy
Prywatna opieka medyczna (Medicover), finansowana w 100 %
Krata Multisport Plus finansowana w 50% (koszt miesięczny: 65 zł)
Dogodna lokalizacja oddalona o 5 km od centrum miasta
Przejrzysta ścieżka kariery

nr ogłoszenia: 301