SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Chynów
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.11

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Rozwój sprzedaży produktów oraz kompleksowa obsługa klientów za pośrednictwem platformy sprzedażowej i portali aukcyjnych,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Dodawanie produktów, tworzenie ich opisów oraz przygotowywanie grafiki,
  • Udzielanie klientom wszelkich niezbędnych informacji związanych z realizacją zamówień,
  • Współpraca przy wdrażaniu projektów e-commerce oraz realizacja akcji promocyjnych wspierających sprzedaż,
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz nowych trendów,
  • Aktualizacja i modyfikowanie oferty produktowej,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek Firmy
Wymagania

Przedsiębiorczość, kreatywność oraz samodzielność w pracy,
Skoncentrowanie na cel,
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze internetowych portali aukcyjnych oraz sprzedaży za pośrednictwem sklepu internatowego,
Umiejętność posługiwania się programami graficznymi oraz MS Office,
Dobra organizacja pracy własnej,
Dodatkowym atutem będzie znajomość branży zabawkarskiej,
Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części zasadniczej oraz premii uzależnionej od osiąganych wyników pracy,
Możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
Dostęp do nowoczesnych technologii,
Samodzielne stanowisko pozwalające na podejmowani ambitnych wyzwań zawodowych,
Przyjazna atmosfera pracy w zgranym i dynamicznym zespole współpracowników,

nr ogłoszenia: 300