Specjalista ds. BHP

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.04

Opis stanowiska

specjalista BHP Wieluń

  • Opracowania strategii oraz uaktualnianie systemów BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska
  • Bieżąca
    ocena bezpieczeństwa prowadzonych prac badawczych z zakresu syntezy
    chemicznej oraz biologii molekularnej oraz proponowanie rekomendacji w
    celu zminimalizowania ryzyka procesowego
  • Prowadzenie oceny ryzyka procesowego oraz wewnętrznej technicznej grupy ratownictwa chemicznego
  • Ustalanie
    zasad współdziałania uwzględniających sposoby postępowania w przypadku
    wystąpienia zagrożeń zdrowia lub życia pracowników
  • Udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju firmy w zakresie BHP
  • Nadzór w zakresie BHP i Ochrony Środowiska dotyczący pracowników
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń w zakresie BHP
  • Przygotowywanie i prowadzenie audytów kontrolnych w zakresie BHP
  • Koordynacja działań naprawczych wdrażanych w wyniku audytów BHP
  • Analiza ryzyka zawodowego
  • Monitorowanie i raportowanie danych środowiskowych
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy
Wymagania

Wykształcenie chemiczne lub biologiczne dodatkowo podyplomowe kierunkowe w zakresie BHP, wymagane uprawnienia co najmniej inspektora BHP
Mile widziane co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w służbie BHP
Praktyczna znajomość przepisów BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska, z uwzględnieniem wymagań dotyczących laboratoriów chemicznych i biologicznych
Umiejętności prowadzenia szkoleń pracowniczych (BHP, PPOŻ i Ochrona Środowiska)
Umiejętność właściwej analizy i oceny sytuacji (ocena ryzyka) oraz umiejętność przewidywania
Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej Firmie o szybkiej dynamice wzrostu
Doskonalenie swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
Dofinansowanie do kursów językowych
Pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
Długoterminowa współpraca oparta o stabilne warunki zatrudnienia
Możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych
Dostęp do atrakcyjnej infrastruktury socjalnej (m.in dostęp do siłowni i sauny na terenie budynku)

nr ogłoszenia: 29