Specjalista ds. HR

4 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.11

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, instruktor Wieluń

  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • współpraca z agencjami rekrutacyjnymi,
  • wdrożenie nowych pracowników w życie firmy,
  • organizacja imprez integracyjnych,
  • wspieranie procesu komunikacji wewnątrz firmy,
  • analiza wskaźników HR,
  • budowa systemów motywowania pracowników m.in. rozwój benefitów, organizacja szkoleń,
  • tworzenie dokumentacji, procedur z obszaru administracji i HR,
  • wdrażanie narzędzi wspierających realizację procesów HR,
  • dbanie o zaplecze materiałowe - zakupy biurowe, spożywcze,
  • prace administracyjno-biurowe,
  • bieżące wsparcie osób z działu administracyjno-personalnego.
Wymagania

posiada doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu rekrutacji,
zna pracę biura "od kuchni",
posiada podstawową wiedzę z narzędzi z obszaru HR,
jest skrupulatny i świetnie organizuje sobie pracę własną,
wykazuję dużą proaktywność i zdolności interpersonalne.
Oferujemy

stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
możliwość kreowania nowych rozwiązań,
duża samodzielność w zakresie prowadzonych projektów,
przyjazną atmosferę, o którą dbamy rozlosowując bilety do kina i na wydarzenia kulturalne, świętując urodziny pracowników, obchodząc nietypowe święta np. Dzień Kawy, Dzień Pizzy oraz włączając się w akcje tj. Szlachetna Paczka,
rabaty pracownicze na nasze produkty i usługi,
dostęp do bliblioteczki firmowej, w której znajdziesz filmy i książki oraz literaturę branżową,
szkolenia pracownicze - wewnętrzne i zewnętrzne,
wyjścia integracyjne

nr ogłoszenia: 288