Specjalista ds. Szkoleń

4 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wronki
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.11

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, instruktor Wieluń

  • Udział w tworzeniu i wdrażanie nowoczesnych form edukacyjnych jak np. warsztaty prowadzone techniką
    action-learning czy kursów e-learningowych przygotowywanych w oparciu o
    własne narzędzia firmy
  • Współpraca z kadrą kierowniczą w zakresie planowania i realizacji programów szkoleniowych
  • Współpraca z uznanymi firmami szkoleniowymi i trenerami zewnętrznymi
  • Udział w przygotowywaniu procesów AC i DC oraz ocen 360 stopni
  • Współpraca przy tworzeniu materiałów do komunikacji wewnętrznej
  • Udział w licznych projektach łączących zagadnienie HR, komunikacji wewnętrznej, CSR
  • Analiza potrzeb szkoleniowych
  • Samodzielna koordynacja projektów szkoleniowych
  • Monitoring i ewaluacja jakości szkoleń
  • Moderowanie i administrowanie kursami na wewnętrznej platformie LMS
  • Prowadzenie dokumentacji w systemie SAP i innych systemach wewnętrznych
  • Przygotowywanie raportów i analiz z zakresu szkoleń i rozwoju
Wymagania

Doświadczenia w prowadzeniu działań związanych z obszarem szkoleń i rozwoju pracowników
Elastyczności w działaniu oraz kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów
Otwartej i zaangażowanej postawy oraz zorientowania na realizację celów
Bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności Power Point i Excel
Znajomość języka angielskiego (poziom co najmniej B2)
Oferujemy

umowę o pracę
atrakcyjny system premiowy
możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery
ciekawą i pełną wyzwań pracę
pakiet szkoleń
przedszkole
żłobek
ośrodek wypoczynkowy
ubezpieczenie na życie
pakiet sportowy
program rocznikowy
ZFŚS
bractwa sportowe

nr ogłoszenia: 287