Project Manager ds. Budowlanych

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.10

Opis stanowiska

manager Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, kierownik Wieluń

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za
nadzorowanie inwestycji realizowanych przez spółkę w zakresie
kompleksowej realizacji wnętrz użyteczności publicznej w Centrach
Handlowych
Wymagania

biegła znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kategorii B
wykształcenie wyższe o kierunku budowlanym lub średnie techniczne kierunkowe
doświadczenie pracy na stanowisku kierownika projektu w firmie prowadzącej realizacje w generalnym wykonawstwie
umiejętność czytania dokumentacji budowlanej (znajomość branży elektrycznej i sanitarnej będzie dodatkowym atutem)
znajomość oprogramowania autocad, pakiet Office, dwg
raportowanie stanu prowadzonych projektów w organizacji
odpowiedzialność za terminową realizację projektów
zarządzanie zespołem ludzkim
koordynacja podwykonawców
nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
samodzielność oraz umiejętność organizowania prac na terenie budowy
dyspozycyjność – praca w delegacji
Oferujemy

pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży i stabilnej pozycji na rynku
pracę w młodym, dynamicznym zespole
wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
zatrudnienie na umowę

nr ogłoszenia: 284