Manager Projektu Mieszkaniowego

6 000,00 - 7 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.10

Opis stanowiska

manager Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

opiniowanie dokumentacji projektowejwykonywanie przedmiarów robót budowlanychpozyskiwanie koniecznych decyzji administracyjnych na wszystkich etapach procesu inwestycyjnegoweryfikacja ofert i wycen nadsyłanych przed wykonawcówprzygotowanie i monitorowanie wykonania harmonogramu oraz budżetu projektuwspółpraca z biurami projektowymi i firmami wykonawczyminadzór nad realizacją robót budowlanych, kontrola terminowości i jakości, obowiązki Inspektora Nadzorukoordynowanie działań i dokonywanie odbiorów poszczególnych etapów robót budowlanychorganizowanie i nadzorowanie procesu usuwania usterek i zgłoszeń
Wymagania

minimum 3-letnie doświadczenie w koordynowaniu/nadzorowaniu inwestycji budowlanych z segmentu mieszkaniowego jako Kierownik Projektu lub Inspektor Nadzoru
wyższe wykształcenie techniczne w zakresie budownictwa
znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego
doświadczenie w zarządzaniu zespołem
prawo jazdy
dobra organizacja pracy
rozwinięte umiejętności komunikacyjne
zaangażowanie
umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy

możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub b2b
dofinansowanie do prywatnego ubezpieczenia medycznego oraz karty multisport
przyjazną atmosferę pracy

nr ogłoszenia: 282