Majster

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.10

Opis stanowiska

majster Wieluń

  • bieżąca koordynacja prac w zakresie robót: rozbiórkowych, żelbetowych, ogólnobudowlanych
  • odpowiedzialność za organizację robót w powierzonym zakresie
  • bieżąca koordynacja pracy sił własnych i Podwykonawców
  • bieżące zaangażowanie w Rady Budowy i aktualizację harmonogramu robót
Wymagania

wykształcenie średnie budowlane/Technik budowlany
minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie kierowania robotami żelbetowymi i ogólnobudowlanymi na kontraktach kubaturowych
doświadczenie w zakresie koordynacji pracy zespołu na budowie
doświadczenie w zakresie zarządzania Podwykonawcami na kontrakcie
umiejętności organizacyjne
uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem
Oferujemy

Oferujemy umowę o pracę, szeroką ofertę szkoleń, prywatną opiekę medyczną oraz możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy.

nr ogłoszenia: 278