Ślusarz narzędziowy

4 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.10

Opis stanowiska

ślusarz Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • wykonywanie prac w zakresie regeneracji i bieżących napraw przyrządów i narzędzi dla wydziałów produkcyjnych
  • ścisła współpraca z pracownikami obróbki mechanicznej w zakresie wykonawstwa części składowych  do nowo wykonywanych przyrządów
  • obróbka
    ręczna nowych przyrządów wykonywanych na wydziale (formy wtryskowe,
    wykrojniki, narzędzia do wytłaczania oraz inne narzędzia zlecone przez
    przełożonego)
  • wykonywanie części  zamiennych  do  wykrojników
  • uczestniczenie  w  pracach  remontowych  i  modernizacyjnych  w  wydziale  utrzymania  ruchu
  • wdrażanie oraz stosowanie standardów TPM
  • przestrzeganie procedur dotyczących bezpieczeństwa pracy i p. poż.
Wymagania

doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
wykształcenie techniczne
umiejętność czytania rysunku technicznego
umiejętność obsługi obrabiarek
dokładność oraz szukanie rozwiązań optymalizujących standardy w zakładzie
Oferujemy

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
zatrudnienie na pełny etat
do dyspozycji wszystkie, niezbędne narzędzia pracy oraz profesjonalnie wyposażony warsztat
bardzo dobre warunki socjalne, stołówka pracownicza, parking firmowy
rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie

nr ogłoszenia: 276