DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Katowice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.10

Opis stanowiska

pośrednik Wieluń, doradca Wieluń, handlowiec Wieluń

  • bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta
  • przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości
  • dobieranie ofert oraz prezentacja nieruchomości
  • pozyskiwanie nowych zleceń do swojej osobistej bazy
  • monitorowanie rynku oraz stała współpraca z Zespołem!
Wymagania

pełna entuzjazmu, która nie boi się wyzwań
o wysokiej kulturze osobistej, inteligentna, potrafiąca odnaleźć się w każdej sytuacji
lubiąca pracę z ludźmi oraz wyzwania, które stawiają przed nią kolejni Klienci
posiadająca zdolności handlowe i umiejętność ich praktycznego wykorzystania
z doświadczeniem w branży (nie jest to warunek konieczny
Oferujemy

dostęp do kompletu narzędzi pracy (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon)
dedykowany system CRM do obsługi zleceń
szeroką bazę Klientów współpracujących z naszą firmą
szkolenia doskonalące z profesjonalnymi trenerami
jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu
bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy

nr ogłoszenia: 267