Specjalista ds. księgowości

4 000,00 - 4 500,00 zł

  • Dodano 2019.01.10

Opis stanowiska

księgowa Wieluń, specjalista Wieluń, obsługa klienta Wieluń

księgowanie faktur zakupowych,
sprawdzanie propozycji płatności pod względem poprawności danych bankowych,
analiza i rozliczanie rozrachunków z dostawcami.
Wymagania

wykształcenie wyższe (preferowane kierunki takie jak finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne),
wcześniejsze doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
mile widziana wcześniejsza praca w systemie SAP.
Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość zależna od wcześniejszego doświadczenia na analogicznym stanowisku),
stabilne zatrudnienie na minimum rok (z możliwością podjęcia dłuższej współpracy),
pakiet atrakcyjnych szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe,
benefity pozapłacowe,
pracę w międzynarodowym środowisku o ugruntowanej pozycji na rynku,
przyjazną atmosferę pracy,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.

nr ogłoszenia: 261