Programista Systemu Linux

6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 6 000,00 zł
  • Dodano 2019.07.10

Opis stanowiska

ptaca it Wieluń, praca programista Wieluń, praca linux Wieluń

Tworzenie modułów oprogramowania systemu LinuxRozwój systemu operacyjnego pod katem wydajności oraz bezpieczeństwaWspółpraca ze społecznością wolnego oprogramowanianajomość budowy jądra systemu operacyjnego (szczególnie jądra Linux)Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów komputerowych, w szczególności mechanizmów dostępnych w systemie LinuxDoświadczenie w pracy z mikrokontrolerami, systemami wbudowanymi lub systemami czasu rzeczywistegoZnajomość architektury ARMUmiejętność programowania w językach skryptowych, takich jak Python, PerlZnajomość architektury i narzędzi administracyjnych systemu LinuxUdokumentowana działalność open-source
Wymagania

Bardzo dobra umiejętność programowania w języku C lub C++
Znajomość systemu operacyjnego Linux od strony użytkownika i programisty
Znajomość teorii systemów operacyjnych oraz systemów wbudowanych
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
Atrakcyjny pakiet relokacyjny
Kartę Multisport
Ubezpieczenie na życie
Kartę lunchową
Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

nr ogłoszenia: 2555