Przedstawiciel Handlowy

3 200,00 - 4 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.07.10

Opis stanowiska

praca handlowiec Wieluń, praca marketing Wieluń, praca przedstawiciel handlowy Wieluń

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Właściwą ekspozycję produktów
  • Maksymalizację sprzedaży w swoim obszarze
Wymagania

Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe bądź status studenta)
Orientację na cel, zaangażowanie i motywację
Wysoko rozwiniętą kulturę osobistą, komunikatywność i otwartość
Umiejętność budowania partnerskich relacji
Umiejętność planowania, systematyczność i dobrą organizację pracy
Gotowość do pracy w zmieniającym się środowisku
Praktyczne umiejętności negocjacyjne
Moc wymyślania i wdrażania rzeczy niemożliwych
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy

Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
Perspektywę rozwoju zawodowego w renomowanej firmie
Dynamiczny początek/rozwój kariery w najlepszym zespole sprzedaży
Umowę o pracę
Premię i programy nagradzające podejmowanie inicjatywy
Samochód służbowy
Prywatną opiekę medyczną
Ubezpieczenie na życie i NNW
Dofinansowanie do karty Multisport
Dofinansowanie do wakacji
Słodkie paczki i bony na święta
Aktywności i programy rozwojowe, w tym szkolenia, sport i programy CSR
Nielimitowany dostęp do naszych produktów.

nr ogłoszenia: 2547