Konserwator w Dziale Utrzymania Ruchu

2 300,00 - 2 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.07.10

Opis stanowiska

praca konserwator Wieluń, praca dział utrzymanie ruchu Wieluń, praca serwis Wieluń

  • codzienne przeglądy stanu technicznego i sprawności maszyn, urządzeń i sprzętu produkcyjnego
  • przyjmowanie
    wszelkich zgłoszeń dot. awarii, uszkodzeń, usterek itp. niedomagań
    infrastruktury oraz wyposażenia technicznego i produkcyjnego
  • usuwanie drobnych awarii, uszkodzeń i zgłaszanych usterek
Wymagania

umiejętność pracy w zespole
uprawnienia SEP do 1 kV
mile widziana znajomość języka angielskiego
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w systemie 3-zmianowym
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość podnoszenia kwalifikacji
stała praca (zależy nam na dłuższej współpracy)
każdego pracownika szkolimy na danym stanowisku

nr ogłoszenia: 2540