Laborant Betonu

3 500,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.07.10

Opis stanowiska

praca laborant Wieluń, praca technik Wieluń, praca chemik Wieluń

Badania surowców składowych oraz zapraw, betonów, stabilizacji w laboratoriumWykonywanie zarobów próbnych we współpracy ze Specjalistami ds. Doradztwa Technicznego i RozwojuBadania laboratoryjne w Zakładach ProdukcyjnychRejestrowanie i opracowywanie wyników badańNadzorowanie właściwej obsługi maszyn i urządzeńWspółpraca w ramach pozostałych prac laboratoryjnych
Wymagania

Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: inżynieria materiałowa, budownictwo, chemia budowlana, technologia chemiczna
Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu technologii betonu, cementu, kruszyw, chemii budowlanej
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Znajomość obsługi programów pakietu MS Office
Prawo jazdy kat. B
Energia w działaniu, sumienność i dokładność
Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w systemie 3-zmianowym
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość podnoszenia kwalifikacji
stała praca (zależy nam na dłuższej współpracy)
każdego pracownika szkolimy na danym stanowisku

nr ogłoszenia: 2539