Stolarz

3 400,00 - 3 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.07.09

Opis stanowiska

praca stolarz Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń, praca cieśla Wieluń

wykonywanie prac wg. dostarczonych projektów i pomiarów
obsługa maszyn stolarskich: piły, frezarki, szlifierki taśmowej, okleiniarki, strugarki
obsługa elektronarzędzi
sprawna komunikacja z pozostałymi działami w firmie

Wymagania

umiejętność czytania rysunku technicznego i projektów
znajomość materiałów, technologii obróbki i klejenia
znajomość systemów meblowych
znajomość branży meblowej
doświadczenie na podobnym stanowisku
samodzielność, dokładność, umiejętność pracy w zespole
zaangażowanie, inicjatywa, komunikatywność
Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
pracę w zgranym zespole

nr ogłoszenia: 2532