Specjalista ds. BHP

3 000,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.07.09

Opis stanowiska

praca bhp Wieluń, Wieluń

Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy w odlewni,
Przeprowadzanie szkoleń i podnoszenie poziomu wiedzy pracowników z zakresu przepisów oraz dobrych praktyk BHP,
Ustalanie okoliczności i przyczyn występujących wypadków przy pracy oraz prowadzenie ich rejestrów,
Prowadzenie dokumentacji z zakresu BHP, postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
Raportowanie o stanie BHP w odlewni do bezpośredniego przełożonego,
Przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP,
Dokonywanie oceny ryzyka zawodowego,
Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP.

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub ukończone studia podyplomowe (z zakresu BHP),
Roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
Aktualne uprawnienia do pełnienia obowiązków służby BHP,
Wiedza z zakresu przepisów wymogów prawnych i norm dotyczących BHP,
Asertywność i konsekwencja w działaniu,
Umiejętność ustalania priorytetów,
Znajomość MS Office (w szczególności Excel),
Mile widziane uprawnienia inspektora ochrony PPOŻ.
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Inwestycje w rozwój pracowników – dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów,
Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.).

nr ogłoszenia: 2514