Szef Kuchni

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.07.03

Opis stanowiska

praca kucharz Wieluń, praca kucharka Wieluń, praca kuchnia Wieluń

tworzenie ofert kulinarnych oraz karty menu wraz z opracowywaniem receptur i analiza food cost
kierowanie, planowanie i nadzorowanie wszelkich czynności związanych z organizacją pracy kuchni
kontrola produktywności działu kuchni, stanów magazynowych
zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług
odpowiedzialność za estetykę wydawanych dań oraz serwisu
współpraca z pozostałymi działami w tworzeniu ofert na konferencje i bankiety

Wymagania

doświadczenie w pracy w restauracji hotelowej
duża wiedza kulinarna, innowacyjność, kreatywność
znajomość rynku gastronomii
doskonała organizacja pracy własnej i zespołu
doświadczenie w kierowaniu ludźmi
Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
dużą decyzyjność i niezależność
realny wpływ na rozwój restauracji

nr ogłoszenia: 2453