Magazynier

2,00 - 3,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2,00 - 3,00 zł
  • Dodano 2019.07.03

Opis stanowiska

praca magazyn Wieluń, praca produkcja Wieluń, praca fizyczna Wieluń

  • Przyjmowanie dostaw i sprawdzenie zgodności z dokumentami,
  • Paletowanie towaru, rozmieszczenie towaru w magazynie,
  • Kompletacja towaru do wysyłek,
  • Kontrola ilościowa i jakościowa towarów spakowanych według zamówienia,
  • Przygotowywanie wysyłek eksportowych,
  • Obsługa wózka widłowego ręcznego,
  • Udział w inwentaryzacjach,
  • Praca z systemem magazynowym,
  • Współpraca z firmami transportowymi i kurierskimi,
Wymagania

Sprawność w liczeniu i odczytywaniu danych liczbowych,
Znajomość zasad funkcjonowania magazynu i dokumentacji magazynowej,
Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta,
Umiejętność pracy w zespole,
Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania,
Odpowiedzialność, samodzielność, i zaangażowanie w pracę,
Mile widziane uprawnienia do obsługi wind towarowych,
Oferujemy

Umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
Stabilne warunki zatrudnienia
Ubezpieczenie na życie
Prywatna opieka medyczna
Karta sportowa
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym zespole
Imprezy firmowe

nr ogłoszenia: 2429