Specjalista ds. BHP

2 400,00 zł

  • Osoba agencja pracy
  • Miasto Wieluń
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 400,00 zł
  • Dodano 2019.07.03

Opis stanowiska

praca bhp Wieluń, praca kontroler Wieluń, praca audytor Wieluń

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy poprzez nadzór, kontrolę i doradztwo w tym zakresie
  • Wdrażanie wewnątrzkorporacyjnych standardów związanych z bezpieczeństwem
  • Przeprowadzanie
    kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad BHP,
    poprzez przeprowadzane osobiście inspekcje, koordynację programu audytów
    behawioralnych oraz analizę zdarzeń potencjalnie wypadkowych
  • Uczestniczenie w auditach obszarów i procesów (po stronie auditującej i auditowanej)
  • Udział w opracowywaniu oceny ryzyka zawodowego
  • Realizacja obowiązków wynikających z rozporządzenia o służbie BHP
  • Podejmowanie
    działań w zakresie ograniczenia wpływu czynników niebezpiecznych,
    szkodliwych i uciążliwych w celu poprawy warunków pracy
  • Reprezentowanie zakładu przy czynnościach prowadzonych przez instytucje zewnętrzne (PIP, Sanepid, PSP, UDT) związanych z BHP
  • Współpraca
    z laboratoriami upoważnionymi do dokonania badań i pomiarów czynników
    szkodliwych dla zdrowia oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej
  • Prowadzenie
    rejestrów, kompletacja i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków
    przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby
  • Sporządzanie
    okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy zawierających
    propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu
    zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę
    warunków pracy
  • Zgłaszanie wniosków dotyczących wymogów BHP w stosowanych oraz nowo wprowadzanych  procesach produkcyjnych
  • Udział w sporządzaniu  wewnętrznych zarządzeń, regulaminów, instrukcji oraz standardów dotyczących BHP
  • Udział w spotkaniach Komisji Bezpieczeństwa
  • Współuczestniczenie
    w pracach zespołu badającego przyczyny i okoliczności wypadków przy
    pracy oraz sporządzanie stosownej dokumentacji
  • Wystawianie skierowań na badania lekarskie wstępne, okresowe i kontrolne
Wymagania

Doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach w zakresie bezpieczeństwa
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Wykształcenie wyższe kierunkowe – BHP
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
Doświadczenie w firmie produkcyjnej min. 2 lata
Bardzo dobra znajomość przepisów BHP i p.poż.
Rzetelność i skrupulatność
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz systematyczność
Umiejętność pracy w zespole
Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska
Dodatkowym atutem będzie znajomość norm ISO 14001:2015, ISO 9001:2015 oraz ISO 45001:2018
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie, atrakcyjny, wieloskładnikowy system premiowania, tzw. „trzynastkę”,
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio w firmie,
Pakiet dodatkowych świadczeń: świeże owoce, bony na święta, pikniki rodzinne,
Bezpłatna opieka medyczna Medicover, dofinansowanie do Benefit Multisport, ubezpieczenie grupowe NNW,
Dodatkowo w naszej firmie działa System Poleceń – rekomendując 3 znajomych możesz zarobić nawet 2400 zł brutto,
Możliwość uczestniczenia w szkoleniach językowych oraz dofinansowania do wybranych kursów, szkół,
Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego po roku pracy.

nr ogłoszenia: 2427