Kierownik Salonu

2,00 - 3,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2,00 - 3,00 zł
  • Dodano 2019.07.03

Opis stanowiska

praca sprzedaż Wieluń, praca obsługa klienta Wieluń, praca kierownik Wieluń

  • Kierowanie i nadzorowanie pracy Salonu Komfort Łazienki zgodnie z wewnętrznymi standardami.
  • Zarządzanie powierzonym kilkuosobowym zespołem pracowników.
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych i marżowych.
  • Aktywne wsparcie i obsługa klienta.
  • Dbanie o zachowanie standardów ekspozycyjnych.
  • Ścisła współpraca z Regional Managerem w zakresie funkcjonowania i rozwijania Salonu.
  • Budowanie wizerunku salonu oraz dbanie o ekspozycję produktów.
Wymagania

Ma smykałkę do sprzedaży i osobowość lidera, która pozwoli zbudować zespół wybitnych doradców.
Posiada wysoką orientację na potrzeby klienta i przekłada je na standardy obsługi w salonie.
Potrafi motywować i budować zaangażowanie zespołu.
Jest odpowiedzialny, proaktywny, zorientowany na cel.
Chce budować nową jakość obsługi i sprzedaży w branży wyposażenia łazienek.
Ma doświadczenie w pracy w branży łazienkowej/ budowlanej/ instalacyjnej/ home decor.
Rozumie wskaźniki sprzedażowe i potrafi wyciągać z nich wnioski rekomendując konkretne rozwiązania.
Ma min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu sklepem.
Oferujemy

Budujemy długotrwałe relacje – zatrudniamy na umowę o pracę.
Przedstawiamy jasny i atrakcyjny system premiowy.
Przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia.
Monitorujemy rozwój i wspieramy go – poprzez współpracę z Regional Managerem, spotkania rozwojowe, konferencje itp.
Dajemy możliwość wdrażania własnych pomysłów i tworzenia z nami nowej marki.
Najlepszym przedstawiamy opcje awansu.

nr ogłoszenia: 2416