LABORANT

3 000,00 - 3 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.07.01

Opis stanowiska

praca laborant Wieluń, praca Wieluń, praca laboratorium Wieluń

nadzorowanie prawidłowego przebiegu procesów technologicznych
analiza jakościowa produktów
nadzór nad sprzętem pomiarowym i testowym
nadzorowanie dokumentacji technicznej procesu
identyfikacja oraz analiza przyczyn odchyleń
nadzorowanie procesu oczyszczania ścieków powstałych w procesach specjalnych

Wymagania

posiadasz wykształcenie min. średnie
znasz procesy lakierowania i obróbki powierzchniowej (mile widziane)
znasz normy i narzędzia jakościowe wykorzystywane w branży motoryzacyjnej (mile widziane)
dobrze znasz pakiet MS Office
posiadasz umiejętność pracy w zespole
jesteś sumienny i skrupulatny
Oferujemy

warunki do rozwoju i samorealizacji
udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
wyzwania
dobrą atmosferę pracy
atrakcyjne wynagrodzenie i nagrody za wyniki
umowę o pracę
dofinansowanie biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp.

nr ogłoszenia: 2399