Programista Java

5 000,00 - 5 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.06.24

Opis stanowiska

praca IT Wieluń, praca programista Wieluń, praca JAVA Wieluń

Aktywny rozwój oprogramowania w języku Java8 (SpringBoot, Thymeleaf)
Rozwój aplikacji w architekturze mikroserwisów
Dbanie o wysoką jakość kodu
Współpraca z zespołem projektowym

Wymagania

Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
Praktyczna znajomość: Java8, Spring (SpringBoot)
Znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL
Znajomość architektury opartej o REST
Znajomość systemu wersjonowania Git lub SVN
Mile widziana znajomość Hibernate (JPA), Thymeleaf oraz środowiska Linux/Unix
Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B
Oferujemy

Udział w zaawansowanych technologicznie projektach z dostępem do najnowszych wzorców biznesowych oraz technologicznych
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji
Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub B2B
Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony o stomatologię),
karta sportowa FitProfit
Finansowanie certyfikatów technicznych

nr ogłoszenia: 2321