Brygadzista / Zastępca Kierownika Produkcji

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Będzin
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.04

Opis stanowiska

brygadzista Wieluń, zastępca kierownika zmiany Wieluń, mistrz zmiany Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

Koordynacja i organizacja pracy podległego zespołu, oraz kontrola i ewidencja czasu pracyPrzygotowywanie harmonogramów oraz kontrola płynności bieżącej produkcjiWsparcie
kierownika w nadzorze nad zasobami technicznym, zapewnieniu zgodności
procesów produkcyjnych z wymaganiami BHP,  jakościowymi oraz procedurami
wewnętrznymiWspółpraca z innymi działami w rozwiązywaniu problemów technicznych i organizacyjnychWeryfikacja wykonywanych prac pod względem jakości i terminowościProwadzenie dokumentacji dotyczącej produkcji oraz współpraca z pozostałymi działami firmy.
Wymagania

Doświadczenia w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej (jako brygadzista, mistrz zmiany itp.)
Wykształcenia co najmniej średnie
Wiedzy z obszaru mechaniki i budowy maszyn – mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
Bardzo dobrych umiejętności w zakresie organizacji pracy i zarządzania zespołem
Umiejętności w zakresie analitycznego myślenia, komunikacji, zdolności organizacyjnych
Umiejętności pracy pod presją stresu, kreatywności, odpowiedzialności, zaangażowania w pracę
Umiejętność obsługi programów komputerowych (pakiety biurowe)
Oferujemy

Pracują z nowoczesnymi technologiami – Większość naszych linii produkcyjnych to najnowocześniejsze w Polsce ciągi produkcyjne o bardzo dużym stopniu automatyzacji.
Rozwijają swoje kompetencje poprzez szkolenia i kursy.
Mają jasno wytyczone cele, których realizacja przekłada się na wysokość premii motywacyjnej.
Wykazując się zaangażowaniem i umiejętnościami – dostają możliwości rozwoju swojej kariery w Firmie, poprzez awanse poziome i pionowe.
Są szanowani i uczciwie traktowani, a za rzetelną pracę Firma odwdzięcza się stabilnością i bezpieczeństwem zatrudnienia.

nr ogłoszenia: 23