Spedytor Międzynarodowy

4 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.06.21

Opis stanowiska

praca spedytor Wieluń, praca logistyk Wieluń

Praca pod nadzorem Managera działu spedycjiOrganizacja transportów ciężarowych częściowych oraz całopojazdowychPlanowanie tras, ustalanie warunków transportu, dobór odpowiednich środków transportu, koordynacja pracy przewoźników i kierowców oraz koordynacja procesów transportowychAktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowychZapewnienie wysokiej jakości usług naszym KontrahentomProwadzenie pełnej dokumentacji transportowej dla pozyskanych zleceń;
Wymagania

Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (minimum B1)
Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań
Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
Umiejętność radzenia sobie ze stresem
Minimum roczne doświadczenie w spedycji
Znajomość giełd transportowych
Asertywność, umiejętność negocjowania
Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie
Oferujemy

Pracę w dynamicznym i młodym zespole
Możliwość szybkiego awansu
Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie podstawa plus prowizja
Pakiety: sportowy i opieki medycznej
Dużą samodzielność podczas wykonywania swojej pracy oraz w planowaniu swojej kariery
Możliwość rozwoju oraz jasna ścieżka kariery w ciekawym, pełnym wyzwań rynku transportowym
Elastyczne warunki pracy
Dostęp do zasobów firmy

nr ogłoszenia: 2279