Kucharz

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.06.12

Opis stanowiska

praca kucharz Wieluń, praca kucharka Wieluń, praca kuchnia Wieluń

Koordynowanie, kierowanie, planowanie i nadzorowanie wszelkich czynności  związanych z organizacją pracy kuchni
Kontrola produktywności działu kuchni, stanów magazynowych (w tym przeprowadzanie inwentaryzacji) oraz racjonalne gospodarowanie towarem
Odpowiedzialność za utrzymanie produkcji i serwisu na najwyższym poziomie

Wymagania

Komunikacja jest Twoją silną stroną
Znasz przepisy: HACCP oraz bezpieczeństwa i higieny pracy
Jesteś zorientowany na realizację wyznaczonych celów
Cechuje Cię doskonała organizacja pracy własnej oraz kreatywność i innowacyjne podejście do postawionych zadań
Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
Cechuje Cię nieustające poczucie humoru, wieczny optymizm oraz wysoka kultura osobista
Oferujemy

Oferujemy pracę w młodym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze
Zapewniamy umowę o pracę, pakiet medyczny i karty Multisport oraz zniżki na pobyty w hotelach Marriott
Dajemy realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

nr ogłoszenia: 2269