Programista Java

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.06.11

Opis stanowiska

praca programista Wieluń, praca JAVA Wieluń, praca IT Wieluń

projektowanie architektury, dobór technicznych rozwiązań, implementacja aplikacji i komponentów;
programowanie w różnych warstwach aplikacji: baza danych, logika biznesowa, usługi, warstwa prezentacji;
dbałość o wysoką jakość, wydajność i bezpieczeństwo tworzonego kodu oraz zgodność z obowiązującymi standardami.

Wymagania

wykształcenie wyższe informatyczne;
minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty;
praktyczna znajomość zagadnień programowania obiektowego;
dobra, praktyczna znajomość Java SE;
dobra, praktyczna znajomość obsługi i projektowania relacyjnych baz danych oraz języka SQL (MS SQL Server);
doświadczenie programistyczne (np. w zakresie tworzenia aplikacji: bazodanowych, systemowych, GUI);
rozumienie procesu tworzenia oprogramowania;
dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz wymianę mailową z zagranicznymi klientami;
Oferujemy

dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
elastyczny czas pracy
szkolenia oraz wyjazdy na konferencje
długofalową współpracę i dogodną formę zatrudnienia;
prywatną opiekę medyczną z dostępem do wysoko wyspecjalizowanych usług;
pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

nr ogłoszenia: 2242