Analityk Finansowy

6 000,00 - 8 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Dodano 2019.01.09

Opis stanowiska

analityk Wieluń, finanse Wieluń, obsługa klienta Wieluń

Przygotowywanie raportów i analiz finansowych
Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego
Zapewnienie wsparcia analitycznego innych działów w firmie
Optymalizacja i rozwój narzędzi do procesów księgowych, analizy i raportowania
Przygotowywanie bieżących analiz, prognoz przepływów
Sporządzanie budżetów i ich weryfikacja
Sporządzanie raportów dla Zarządu
Mile widziane doświadczenie w audycie

Wymagania

Ukończone studia kierunkowe (finanse, bankowość, ekonomia)
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziane doświadczenie w dziale kontrolingu, w audycie lub w dziale księgowości
Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
Znajomość zasad rachunkowości
Bardzo dobrą znajomość programu Excel
Umiejętność pracy w grupie
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej i urlopu,owoce w biurze)
Elastyczny czas pracy
Nowoczesne oraz unikalne narzędzia
Ciekawą pracę w renomowanej firmie z ogromnym doświadczeniem na rynku
Możliwość rozwoju w branży

nr ogłoszenia: 224